Politiker- och nämndregister, Nacka kommun


 

Historik för Trygg, Anna (M)
Utbildningsnämnden led 2011-01-01 - 2013-12-31
Kollektivtrafikkommittén led 2007-02-12 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige led 2006-11-01 - 2010-10-31
Fritidsnämnden led 2007-01-01 - 2007-12-31
Barnomsorgs- och utbildningsnämnden ers 2003-01-01 - 2006-12-31
Förskole- och grundskolenämnden led 2004-11-22 - 2006-12-31
Förskole- och grundskolenämnden ers 2004-01-01 - 2004-11-22

     Aktuella politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 7.0 är utvecklat av Imega System AB tillsammans med Troman AB